Weryfikacja kontrahentów i pracowników

Nasza Agencja zajmuje się również potwierdzaniem danych zawartych w CV, ustaleniem dotychczasowej historii zatrudnienia przyszłego pracownika co pozwoli Państwu na zabezpieczenie przedsiębiorstwa przed zatrudnieniem w firmie tzw. "kreta". Weryfikacja przyszłychracowników jest szczególnie istotna w przypadku osób, które w prowadzonej przez Państwa firmie będą zarządzać budżetem lub otrzymają dostęp do tajemnicy przedsiębiorstwa.

Oferujemy także sprawdzenie wierzytelności, stanu majątkowego oraz ewentualnych nałogów pracowników pionu finansowego. Nasze doświadczenie pokazuje, że osoby zadłużone lub zmagające się z uzależnieniem od hazardu są bardziej podatne na dokonanie malwersacji finansowych i narażenie Państwa firmę na straty.

Weryfikacja pracowników pozwala na sprawdzenie czy pracownicy zachowują zakaz konkurencji w czasie trwania stosunku pracy lub po jego zakończeniu, a także nie prowadzą działalności konkurencyjnej do swojego pracodawcy. Nasi specjaliści dostarczą informacji dotyczących zachowania pracowników podczas zwolnień lekarskich, ustalimy czy pracownicy, którzy często korzystają ze zwolnień nie wykorzystują tego czasu na dorabianie u konkurencji.

Usługi detektywistyczne
Wykrywanie podsłuchów
Informatyka śledcza
Weryfikacja pracowników
Weryfikacja pracowników
Secret Client
Zakup i przejęcie firm

Kontakt

Agencja Bezpieczeństwa i Wywiadu Gospodarczego

ul. Podhalańska 14
60-615 POZNAŃ

Koncesja MSWiA na Usługi Detektywistyczne nr RD-88/2016
Koncesja MSWiA na Ochronę Osób i Mienia nr L-0250/16

telefon: +48 732 996 112, +48 735 228 112
email:
biuro@abiwg.pl
detektyw@abiwg.pl
odszkodowania@abiwg.pl